تبلیغات
بهترین عکس های روز دنیا - شلوارهای زنانه موهن در تهران + تصویر سیستم تبلیغات آنلاین توفان شبکه اجتماعی سیتی میتی
بهترین عکس های روز دنیا
بهترین ها برای بهترین ها

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

شلوارهای زنانه موهن در تهران + تصویر

شلوارهای زنانه موهن در تهران + تصویر
انگار چینی ها پس از كشتار ترك های مسلمان كشور خودشان، تصمیم گرفته اند به مقدسات مردم شیعه و مسلمان ایرانی هم به موهن ترین شكل ممكن حمله كنند. درهای گمركات ایران هم در چهار سال گذشته چون اغوش برادری برویشان گشاده بوده است.  
 
 
لطفا به ادامه مطلب توجه کنید

شلوارهای زنانه موهن در تهران + تصویر
انگار چینی ها پس از كشتار ترك های مسلمان كشور خودشان، تصمیم گرفته اند به مقدسات مردم شیعه و مسلمان ایرانی هم به موهن ترین شكل ممكن حمله كنند. درهای گمركات ایران هم در چهار سال گذشته چون اغوش برادری برویشان گشاده بوده است.  

تا قبل از این Made In China  به جانمازهای ایرانیان رسیده بود. حالا كلمه "الله" و عبارت مقدس مسلمانان یعنی "بسم الله الرحمن الرحیم" را به زیر نشیمن گاه ایرانیان برده اند. و عجب آنكه برخی مدعیان كه پیشتر در اعتراض به عبارت كوكاكولای برعكس شده كفن پوش به خیابان ها می ریختند، و در جهت تحریم كوكاكولا و نستله حركت می كردند، و هم در برابر كشتار مسلمانان چین سكوت كرده اند و هم در برابر این توهین آشكار.

 

این شلوارهای جین زنانه در فروشگاه های افسریه، حوالی خیابان های اول و دوم(روزنامه به دلیل برخی از مسائل از ذكر نام فروشگاه معذور است) به قیمت 21 هزارتومان در حراجی به فروش می رسد.

اكثر خریداران هم به نوشتار پشت جیب شلوار توجه نمی كنند و صرفا به خاطر قیمت و دوخت شلوار ان را خریداری می كنند. فروشنده هم اطلاعات چندانی در خصوص محل خرید شلوارها و ... ارایه نمی دهد. البته برخی از خریداران به دلیل عبارت پشت شلوار از خرید آن امتناع می كنند.

به تصویر این شلوارهای جین چینی كه به تازگی به بازار ایران وارد شدند نگاه كنید، عبارت "بسم الله الرحمن الرحیم" كه "الله" آن دوبار تكرار شده است، روی جیب های عقب این شلوارهاست. یك بسم الله هم برعكس نوشته شده است. یعنی قسمت نشیمنگاه آنها. در مكتب اسلام برای كلمه الله حرمت قائل شده اند. به طوری كه حتی ورود به برخی مكانها با گردن آویز الله یا هر نوته ای با این مزمون مكروه است، برای دست زدن به خط و نوشته ان باید وضو داشت و... و حالا درست در قسمت نشیمنگاه این شلوارها این كلمه گلدوزی شده است.

با توجه به اینكه این شلوارها تازه به كشور وارد شدند، هنوز تعداد آن مشخص نیست. ولی به دلی آنكه در مارك داخلی شلوارها، عبارت "Made In P.R.C"  مخفف عبارت "People Republic of China"  به معنی  جمهوری خلق چین درج شده است، به نظر می رسد تكذیب ملیت این كالاهای موهن و تازه وارد برای مسئولان كمی مشكل شود. تا پیش از این واردات پرتقال اسرائیلی توطعه برخی عناصر نامعلوم اعلام شد، واردات سیب از امریكا در هاله ای از ابهام باقی ماند، اما دیگر مارك داخلی این شلوارها را نمی توان انكار كرد. مگر اینكه مسئولان مدعی شوند این شلوارها در داخل تولید شده است، كه منطقا، با توجه به عقبه مذهبی مردم ایران، كمتر تولید كننده ای فرض به تعمد، جرات چنین اهانتی را دارد. یا اینكه باید گفته شود پك این شلوارها در بین راه باز شده و داخل‌انها مارك چینی درج شده است(مثل توجیهی كه برای واردات پرتقال اسرائیلی آورده شد) كه این هم در مورد شلوار زیاد منطقی به نظر نمی رسد.

بنتون تحریمی و چینی های برادر

مشخص نیست مسئولان گمرك و ناظران به اصناف كجا هستند كه این شلوارها در بازار عرضه می شوند.یا یحتمل در برابر برخی كشورها قرار است سیاست یك بام و دو هوا پیشه شود. حدود دو سال قبل بود كه فردی در مقاله ای، فریاد وااسلاما سر داد و از حضور فروشگاه سبز رنگ بنتون ایتالیایی مقابل جام جم اظهار تعجب كرد، پس از آن بود كه از سایت اقتصاد پنهان(ستاد مبارزه با قاچاق ارز و كالا به ریاست غلامحسین الهام) تا روزنامه های حامی دولت فریاد برآوردند كه چه شده بنتون در ایران تاسیس شده و خود لوسیانو بنتون ایتالیایی به ایران آمده و میهمان شهردار تهران است. البته میهمانی مزبور خیلی زود تكذیب شد و حكایت آن سرمایه گذار رفیق گرمابه آقای لوسیانو ماجرا رو به طوری خاص به فراموشی سژرد.

این حكایت از آن جهت اینجا قابل ذكر است كه در غائله مذكور، فروشگاه های بنتون در ایران تهدید به تخریب شده بود، چراكه بدون ارایه سندی معتبر، بنتون با لابی های صهیونیست ارتباط داشت. البته برخی هم گفته بودند بیلبردها و تبلیغات بنتون در شهرهای اروپایی غیر اخلاقی است(البته بر اساس اخلاقی كه در ایران تعریف می شود) جالب آنكه چین كه راسا و رسما و بدون هیچ پرده پوشی مسلمانان ساكن كشور خود را لت و پار می كند، و الان هم روی قسمت نشیمنگاه شلوارهای جین زنانه عبارت مقدس "بسم الله الرحمن الرحیم" آن هم با دو "الله" گلدوزی می كند، كالاهایش در سلامت كامل، بدون هیچ ممانعتی، در بازارها به فروش می رسند.

سری به پاساژهای تهران بزنید، از میلاد نور، گلستان، سرخه بازار، بازار صفویه و قائم و... در شمال تهران، تا امامزاده حسن، سلسبیل، هاشمی، 16 متری امیری، بازار دوم، امام حسین، گمرك و... در جنوب شهر. یا نمایندگی های بوسینی، هانگ تن، جیوردانو، بالنو، مستر پیچ، تامی و... كه همگی یا چینی هستند یا تحت لیسانس در چین تولید می شوند به چشم می خورند. به جنوب شهر هم كه بروید مارك های درجه دو و سه چینی فروخته می شوند. به فهرست گمرك هم كه نگاه كنید، تنیكه چینی هم به بازار پوشاك ایران رسیده. واردات كفش چینی كه خود قصه مفصلی دارد .... كمر بازار كفش تبریز و تهران را همین كفش های چسب و مقوا چینی شكاند.

حداقل دل خریداران نمی سوخت اگر كمر تولید كننده ایرانی به بهای پوشیدن كفش ایتالیایی یا اروپایی كه در دنیا صاحب نام است بشكند!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 میلیارد دلار واردات از چین در سال 2008

مجیدرضا حریری نائب‌رییس اول اتاق مشترک بازرگانی ایران و چین در این زمینه  میزان و كیفیت واردات كالا از چین به ایران می‌گوید: با افزایش فشار اقتصادی غرب به ایران، نگاه به واردات از شرق از جمله چین شروع شد که در هر سال به طور متوسط بین 30 الی 45 درصد افزایش حجم واردات داشته‌ایم. در سال 2008 مبادلات ایران با چین 29 میلیارد دلار بوده است که از این رقم صادرات ما به چین حدود 22/20 میلیارد دلار اعلام شد که 47 درصد نسبت به سال 2007 رشد داشته و 7/8 میلیارد دلار از چین به ایران کالا صادر شده که 4/10 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

او تصریح می‌کند: صادرات ایران به چین بیشتر نفت، گاز و محصولات پتروشیمی است که با توجه به گرانی قیمت نفت در سال گذشته، شاهد افزایش رشد صادرات ایران به چین بودیم. البته آنچه به عنوان کالای بی‌کیفیت چینی در بازار ایران به دست مصرف کننده می‌رسد بخشی از کالاهای چینی است واگرنه پروژه راه‌آهن، مترو، سد،نیروگاه بازسازی پالایشگاه و ماشین آلات، صنایعی هستند که همه از چین وارد می‌شوند.

این در حالی است که به عقیده برخی کارشناسان واردات 13 میلیارد دلاری از امارات نیز عمدتاً کالاهای چینی است كه اول به امارات وارد می شود و بعد از طریق امارات به كشور وارد می شوند. با این شیوه بر اساس اعلام گمرك در واقع كشور صادركننده امارات به شمار می رود، اما جنس كالا و كشور سازنده ان در واقع چین است.  با این حساب  شریک اول تجاری ایران چین است. همچنین زمانی كه گمرك مبدا یك كالا را یكی از مناطق آزاد كشور اعلام می كند، بدیهی است كه ان منطقه آزاد تولید كننده نیست و صرفا كالایی از آن منطقه به كشور وارد شده است.

اگر این موارد هم لحاظ شود، واردات ایران از چین بسیار بیشتر از این ارقام خواهد بود. چین به ایران كالا صادر می كند و در مقابل ایران به چین نفت صادر می كند، همان نفت هم این روزها كمتر صادر می شود!  
 

 
منبع

درباره وبلاگ

سلام دوست عزیز به وبلاگ ما خوش اومدی
برای تبادل لینک با ما ابتدا ما رو با نام :::خفن ترین عکس های روز دنیا::: لینک کنید و لینک خودتون رو در قسمت نظرات اعلام کنید.
توجه: حداقل بازدید شما برای لینک شدن باید 300 تا باشه.
مدیر وبلاگ : توفان

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • به نظر شما وبلاگ چه طوره؟؟؟نویسندگان

Free counter and web stats

اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها